Shiten ose ndrrohen fellnet r16

Shitet nga: Ali 17 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet per opel fellnet jan me goma te veres dhe jan shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim