Shiten ose ndrrohen fellnet r16

Shitet nga: Ali 17 Sht 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet r16 per golf 5 6 7 audi pasat sharan tauran etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim