Shiten ose ndrrohen fellnet r17

Shitet nga: Ali 17 Sht 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet per golf 4 audi a3 Vw bora etj fellnet jan ne gjendje shume te mire jan me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim