fellne 15

Shitet nga: erisi Dje 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellne tmira
Fellne nr 15 me 4 shrafa jan
2 jan 195-65-15
2jan 185-55-15
+37745897779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim