ushitt flm merrjep

Shitet nga: labinot 25 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   280 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma nr 17 te mira shum jon te drejta as nuk dridhin fellget bojn per audi mercedes passat touran e shum tira per ma shum kontakto tel : 044896738
labi.sekiraqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim