DAF ATI400 MUNDSI NDRRIMI ME MA TE RI

Shitet nga: VISAR 24 Qer 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet DAFI ne gjendje te mir Ka mundesi ndrrimi me naj kamion me te ri prej vit 2003 Der 2010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim