DAF ATI400 RIMORKO 40m3

Shitet nga: VISAR 23 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet DAFI ne gjendje te mir me rimorko 40m3 ne gjendje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim