Kamion Iveco 35-10

Shitet nga: labinot 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin iveco viti i prodhimit 1990 kamioni posedo 6 goma te reja gjatsija e prokolices 4:10cm ndersa gjensija 2:10 cm iveko ne trapa osht ne gjendje te shkelqyshum kontakto tel 044896738
vb +37744896738
labinot
nderrim i munshum
kamionet opell aster vectra bmw audi golf 1 2 3 4 passat 539 polo tauran zafira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim