RIMORKO KIPER MUNDSI NDRRIMI

Shitet nga: Sot 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio kiper ne gjendje pune është RKS por e Qlamrume kipat ne 3 Antë ka mundesi ndrrimi perparsi kan veturat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim