Pres claas 45

Shitet nga: keni 11 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina lidhëse
shes urgjent presen cllas ne gjendje te mir shum gjithqka e ka perfekt
shum e mir osht qmimi 2250E
tel dhe viber +37744361792
044361792
gjendem ne llazarev magjistralja prishtin mitrovic kilometri 7
rruga rilindja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim