Dyer nga druri me qmime me te volitshme

Shitet nga: labinot bekteshi Sot 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet te gjitha ktoj jan me brava gum e komplet ju mirpresim tel. 049200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim