Dyer te bardha

Shitet nga: labinot bekteshi 25 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim