dyer nga druri me qmime me te volitshme

Shitet nga: labinot bekteshi 27 Qer 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet te gjitha ktoj jan me brava gum e komplet ju mirpresim tel. +38649200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim