ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38 euro M2

Shitet nga: METI MONT Dje 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR   45 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE SHUM LLOJE TE PERDEVE ROOLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER 049 114 635....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim