ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 45 euro M2

Shitet nga: METI MONT Sot 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE SHUM LLOJE TE PERDEVE ROOLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER 049 114 635....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim