TENDA (SHATORA TAVOL. KARRIKA ME QIRA 044 213036

Shitet nga: Xhabir Jashari 18 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
lshoj tenda shatora karrika me qira per dasma,muzik,koncerte,panaire, syneti si dhe ahengje te ndryshme familjare transporti dhe montimi shpejt mir dhe auto matikisht.
Tendat shatorra jan 4x8 5x8 5x10 6x12.Per Info dhe rezervim Ju lutem kontaktoni dhe deshira e juaj do te realizohet menjehert
Tel 044 213 036 dhe 049 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim