Elind termo

Shitet nga: arti 18 Mar 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo elind
Ne gjendje teper te mire

045 891 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim