Dyer me shumic dhe pakic 049200094

Shitet nga: Labinot Dje 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer te dimenzioneve te ndryshme , dyer te dhomeve 90x200,dyer te hyerjes,te kuzhinave, te salloneve me qmime te volitshme 60 deri 120Euro.kemi edhe dritare te gjithave dimenzioneve 80x120 dhe 80x140 me qmime 35€ . ju mirpresim Nr.+37745327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim