tavolin buke

Shitet nga: tavolin 28 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me karrige ne gjendje te mir dhe eshte pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim