skejtbord

Shitet nga: amir 14 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
skejtbordi eshte i ri i pa perdorun eshte i dedikuar per akrobacione dhe eshte shum i shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim