SHATORA KARRIKA TAVOLINA me qera vib.045646222

Shitet nga: shemi Dje 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni edhe ne viber ne Nr :045646222 -+37745 510 869....{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim