SHATORA-TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045646222

Shitet nga: albani Dje 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendat posedojn edhe ndriqim ,poashtu dekorim tavolinen e dhendrrit me nuse'
TENDA ALBANI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr edhe vib : 045 646 222.....045510869 {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim