dyer vetem 60Euro. 044363733

Shitet nga: arton 03 Dhj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
bejm shitjen e dyerve dhe dritarev transportin gratis . jumir presim 044363733 DYER TE DHOMAVE 60 EURO DYER TE DHOMAVE 70 EURO DYER ME XHOM 70 EURO DYER TE HYRJEA 80 DERI 120 EURO VARET NGA MASA DRITARE STANDARDE 30 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim