Apartament ne ''SARANDE'' 86m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 04 Krr 23:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Saranda
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Kastriot
Apartament ne rrugen ''Butrinti'' 15 min nga qendra e qytetit. Apartamenti ka siperfaqe 86m2 dhe eshte ne katin e pare dhe ka 2 dhoma gjumi. Ndodhet vetem 10m nga plazhi.

Nr.18


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim