Banese prej 402m ne Kastriot

Shitet nga: xahi 09 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: banim
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Kastriot
shes ose ndrroj banesen me ndonje verur banesa ka 40m2 e mobiluar ne katin e 2 dhe e gaqshme per banim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim