Shes URGJENT dhe LIRE BANESEN.

Shitet nga: fatmir 07 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Kastriot
Shes urgjent banesen ne Obiliq rr 30 marsi nr 6 kati i dyt.Banesa eshte ndertim i vitit 1996.Marr nji vetur nese um konvenon si pjese te kompenzimit.044450794.Mirpres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim