Ipet 6 hektar Tok me qera.

Shitet nga: Fitimi 08 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kastriot
Ipen 6 hektar Tok me qera ne milloshev,eshte tok e klasit te par dhe e ka sistemin e iberlepencit per ujitje ne are.Eshte e pershtatshme per mbjelljen e patates.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim