Parcela prej 22 ari ne Millosheve

Shitet nga: Behxhet 15 Jan 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Parcela eshte ne Millosheve rruga per Raskov eshte 500 m larg maxhistrales PRISHTINE -MITROVICE

Parcela ka rrugen e asfaltuar, ujesjelles, kanalizim,rryme kabllovike, internet

Parcela eshte pozit e mire per afarizem dhe banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim