TROLLI në Milloshevë rruga për Kastriot

Shitet nga: gazmend 08 Nën 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kastriot
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Kastriot
SHES 63 ARI, I VOLITSHËM PËR NDËRTIM TË SHTËPIVE... DHE ÇDO LLOJJ VEPRIMTARIE BIZNESI

TROLLI GJENDET 500 METRA LARG URËS SË MILLOSHEVËS NË RRUGËN PËR NË OBILIQ, PARA SE ME SHKU TE FABRIKA E ÇIMENTOS...


ÇMIMI 1.500 EURO PËR 1 ARI, I DISKUTUESHËM

(në foto shihet balli, fundi, shenjat me të zezë dhe 1 foto shenja e zverdhur)

BËJ EDHE NDËRRIM ME NDONJË SHTËPI, ME BANESË, ME TROLL - SIPËRFAQE MË TË VOGËL AFËR ASFALLTI, E TJERA...

E LËSHOJ EDHE ME QIRA PËR MBJELLJE TË PATATEVE, DREDHZAVE, QEPË E TJERA.

PËR MË SHUMË, NA THIRRNI NË TELEFONIN
045 848 764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim