Trualli prej 21 Ari

Shitet nga: Ermali 17 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Adresa: Kastriot afer Kosova B
Sipërfaqe: 2100 m2
Komuna: Kastriot
Shitet trualli prej 21 Ari me dokumentacion te rregullt.

Gjendet afer Kosova B dhe ka 44 metra dalje ne asfalt. (rruge kryesore), me infrastrukture te plote percjellese. Parcela ka numer 495-0
.
2400 Euro per Ari
Çmimi I negociushem.
Per cdo info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim