Parcela prej 54 ari ne Millosheve

Shitet nga: Behxhet 18 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Kastriot
Parcela eshte ne Millosheve rruga per Raskov eshte 500 m larg maxhistrales PRISHTINE -MITROVICE

Parcela ka rrugen e asfaltuar, ujesjelles, kanalizim,rryme kabllovike, internet

Parcela eshte pozit e mire per afarizem dhe banim.

çmimi per 1 ari 2 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim