Mzati 10 mujsh

Shitet nga: Qerim 25 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Klinë
Te nderuar bashk qytetar/fshatar dimri po afrohet, e nese doni qe ne truezen e familjes tuaj te keni mish viqi cilsor i cili esht ushqyer me ballgur dhe bim natyrore mos hezitoni te me kontaktoni. Qmimi esht i volitshem vetem 770 euro. Transportimi falas.. Pronar: Rasim Racaj tel:044509358. Mergimtaret e bekua mund te me kontaktojn ne te njejtin nr permes viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim