Qingja

Shitet nga: bekim 02 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Shes 20 Qingja jan kah 8 muaj nuk jan shum te mdhej jan mashku dhe femra me qmim shum te volitshem ju mirpresim.Sferke,Kline.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim