shes mzatin 10 mujsh

Shitet nga: rasa 20 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Klinë
shes mzatin 10 mujsh mzati asht i jemi lopes tem i ballgur i kamqit ksi tjera koncetrat jo veq ballgur kryp dhe tamel ju presmi me mir kuptim ne ket numer 044509358c dhe 044633902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim