Makina per zdruktari

Shitet nga: Rexh 15 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   10 000 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Frez dhe Dikt me 2 shpejtesi 63 cm.
1.300 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim