Bejm rregullimin e oborreve me kocka

Shitet nga: Mifail Kastrati 04 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve ne menyr profesionale me pervoj shum vjeqare ne Gjermani dhe Kosov...
per më shum info kontaktoni ne Nr tel 044254613...
Viber -049-623-383
Firma "KOPSHTI" Damanek me pronar Mifail Kastrati...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim