Bejm rregullimin e oborreve me kocka

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KOPSHTI A&B 22 Pri 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm rregullimin e oborreve ne menyr profesionale me pervoj shum vjeqare ne Gjermani dhe Kosov...
per më shum info kontaktoni ne Nr tel 044254613...
Viber 049-623-383
Firma "KOPSHTI" Damanek me pronar Mifail Kastrati...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim