NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT

Shitet nga: lulzim 01 Gsh 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NQOFSE KENI TEND QE I PUNON MEKANIZMI E SHTOFI ESHTE I DEMTUAR,NE BEJM NDERIMIN E SHTOFIT 15 EURO METRA KATROR KEMI 120 LLOJE TE SHTOFIT PECIAL PER TENDA AKRIL.METRAZHE I SHTOHET 70 CM NE GJATSI PER SHKAK TE PSHTJELLES SE SHTOFIT RETH BOSHTIT TE TENDES DHE BALLORES.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim