shes frytin 30 ari terrfoj te verdh pa kosit

Shitet nga: Blerim 28 Tet 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes frytin 30 ari terrfoj e verdhe ne kame nuk ashte e kositne.ashte e madhe.per me shum info muni me shkru ne viber dhe whatsaap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim