SONY PLAYSTATION 3

Shitet nga: SONY PLAYSTATION3 20 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Klinë
ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT ME DY GJUSTIKA ESHTE (MULTIMAN) ORIGJINALE DHE E RE KA 10 LOJE :
FIFA17
PESS17
GTA V
GRAN TURISMO 6
NEED FOR SPEED MOST WANTED
NEED FOR SPEED RIVALS
NEED FOR SPEED CARBON
BLUR
BURNOT PARADISE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim