SONY Playstation 045395441 -- 049169879

Shitet nga: SONY PLAYSTATION3 26 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Klinë
shitet sony playstation 3 i ka te gjitha Slim me 260GB hardisk. Konzolla ka 2 joysticka DualShock 3 sixaxis me usb mbushes, 1 cable HDMI, AC power cable,si dhe kabllon qe mundeson lidhjen e konzolles me TV te vjeter.Gjithashtu permban shume lojra fifa 12 Underground i riu cd tjera si dhe aplikacionin e YouTubes. Ka versionin me te ri te sistemit nga Sony, mirepo mund te behet downgrade ne versionin 3.55 ne menyre qe te mund ta beni jailbreak ose te futni multimanin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim