USB 16 GB dhe OTG

Shitet nga: Blaeri 16 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Klinë
Shes USB 2.0 16 GB hapsirë e cila ka dhe interface OTG (On the go) qe mund te perdoret per telefona smartphone te cilet e perkrahin kete verzion. Shumë e vogel dhe shumë praktike per me teper shiko fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim