2 Goma te DIMRIT

Shitet nga: Niki 05 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534
shiten 2 goma te dimrit per audi q7 (bojn edhe nkerre tjera)
gomat jan te perdorne
20€ 2 copa

goma guma fellne bandasha audi bmw vw x5 x6 audi q5 audi a8 audi a7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim