4 Goma 235/60/18

Shitet nga: Niki 08 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534

Shiten 4 goma 235/60/18

4 copa 20 € (5€ copa)
tag: bmw audi mercedes vw volvo golf q5 seat goma guma fellne bandazhe bandasha felga guma goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim