4 goma te veres 275/45/19

Shitet nga: -- 27 Maj 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   25 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534
4 goma te veres 275/45/19
qmimi per 4 copa komplet 20€ (5€ copa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim