Fellne 15

Shitet nga: Arbeni 15 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she per golf 2 opel me goma te veres ne gjendje shum te mir pa asni grith. Bej ndrrim me fellne 16she per golf 4 kontaktoni ne viber +37744331720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim