Fellne 15

Shitet nga: Dren 11 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   180 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me gjith goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim