Fellne me 5 vrima

Shitet nga: niki 27 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Viber 049 193 051
Shiten fellne me 5 vrima jan vetem 3 copa


qmimi per 3 copa komplet =50€

tag: golf vw touareg bmw seat laptop banesa shtepi iphone samsung fellne fellga bandasha bandazhe goma guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim