Goma M+S 275/45/20

Shitet nga: Niki 13 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534
goma (1 copë) M+S 275/45/20 .. 15€


tag:bmw audi mercedes vw porsche vetura makina goma guma fellne bandasha bandazhe fellga kerre telefona celular seat golf passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim