Goma te dimrit 275/45/20 4 copa

Shitet nga: Nikson 04 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   350 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
049 182 534 Viber
goma te dimrit 275/45/20 vetem 2 muj te perdorne 260€ per 4 copa
goma guma bandasha fellne fellga audi q7 gjipa goma te dimrit guma dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim